نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1

Last Online
    2019/04/24 @
    شماره عضویت
    81
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.08
    سپاس شده : 5,931

آسیب انتخاب همسر از طریق رابطه!(واقعیتی تلخ اما آموزنده)

بنام خدا

آسیب انتخاب همسر از طریق رابطه!

(واقعیتی تلخ اما آموزنده)
    آسمانی ها

پسری 25 ساله هستم، با دختری23 ساله رابطه داشتم و قصد ازدواج با هم را داشتیم.
    زمان تحقیق که پرس وجو کردم، متّوجه شدم؛ بعضی از اعضای این خانواده اعتیاد دارند.
    از این رو با مخالفت شدیدخانواده خودم روبرو شدم.
    در مورد خانواده آن ها این را هم اضافه کنم که از جهت مالی بسیار ضعیف هستند و همچنین آن ها در روستا و ما در شهر زندگی می کنیم، ولی برای من این مسائل مهم نبود و نیست.
    چون  که من عاشقش بودم، ازآنجایی که می ترسیدم نتوانم او را با این وضعیت خانواده ام خوشبخت کنم، گریه کنان با او درمیان گذاشتم و او باگریه زاری بیشتری از من خواست حتی اگر تمام خانواده  با ازدواجمان مخالفت کردند، ما با هم ازدواج کنیم. او می گفت؛ مهم نظر توست و می خواهم با تو ازدواج کنم.

من هم قبول کردم که حتّی اگر شده تنهایی به خواستگاری وی بروم، جالب است که پدرش با این موضوع که من به تنهایی به خواستگاری دخترش بیایم، راضی شد، برای همین به خواستگاری او رفتم و قرار شد که آخر همان هفته هم عقد کنیم.
    امّا با گذشت مدتی  کوتاه، به بهانه های متفاوت خود دخترخانم و خانواده اش روز عقد را عقب می انداختند، این مسأله باعث شک من شد، تااینکه با پرس وجو متوجّه شدم؛ دختری که قرار بود با او ازدواج کنم و کلی به من عشق می ورزید، با فردی دیگر ازدواج کرده و کسی از آن خانواده ازجمله خود آن دخترخانم هم حاضر نیست که دلیل این رفتار را برای من توضیح دهند.

من همیشه فکر می کردم، اوّلین و آخرین کسی که با او هستم و زندگی خوبی با هم خواهیم داشت، آن دختر خانم است، ولی اشتباه فکر می کردم و الان احساس می کنم ضربه بدی خوردم و هنوز که هنوزست درحال شوک هستم و نمی توانم این اتفاق رابه راحتی باور کنم که او را از دست دادم.

2. 3 کاربر از توکل به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2013/11/18),آبی آسمونی (2013/11/18),جامانده ق ش (2013/11/18)

آسمانی ها Members who have read this thread : 0

You do not have permission to view the list of names.

آسمانی ها مجوز های ارسال و ویرایش