نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
  1. Top | #1

Last Online
    2018/04/24 @
    شماره عضویت
    5
    عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    میانگین پست در روز
    0.21
    سپاس شده : 6,137

نظرا من راجع به برنامه نود و فروسی پور با اون صدای تو دماغی

بنام خدا

نظر من راجع به برنامه نود و فروسی پور

آسمانی ها

با اون صدای تو دماغی و کلماتی که می کشد واقعا مسخره است

من نمیدونم تو امتحان صدا چه جوری فردوسی پور قبول شده قطعا با پارتی بازی بوده

من همیشه زمانیکه فردوسی پور گزارش می کند ترجیح میدم صدای تی وی رو ببندم

اونوقت این آدم دنبال سوتی گرفتن از سرهنگ علیفر گزارشگر محبوب و محجوب و کاردان و کارشناسه

من نمیدونم فردوسی پور علمی از فوتبال نداره حداقل سرهنگ علیفر تو زمینه فوتبال یک کارشناس تمام عیاره

با سابقه بازی باشگاهی سرهنگ علیفر و مربیگری در فوتبال معلوم میشه بقول فوتبالی ها یک عکس با شورت ورزشی داره

اما در مقابل فردوسی پور وقتی لباس فوتبال می پوشه تو تیم هنرمندان بیشتر شبیه یک دلقک میشه
    ویرایش توسط جامانده ق ش : 2018/03/17 در ساعت 06:31 PM
    یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری شان از مناره های غیرت این دیار به گوش می رسد.
    یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله های سرخ دشت های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده اند.

یاران همه رفتند وامانده ام من / از کاروان عشق جامانده ام من

ای شهدا نیمه نگاهی کنید / بر من جامانده دعایی کنید

کوچ کردند رفیقان و رسیدند به مقصد / بی نصیبم من بیچاره که در خانه خزیدم

2. 2 کاربر از جامانده ق ش به خاطر این پست تشکر کرده اند

توکل (2014/10/14),رونالدو (2014/10/10)

3. Top | #2

Last Online
    2018/04/24 @
    شماره عضویت
    5
    عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    میانگین پست در روز
    0.21
    سپاس شده : 6,137

علیرضا علیفر

[مهمان گرامی تنها اعضای آسمانی ها قادر به دیدن لینک ها می باشند ] به روز نیوز:بیوگرافی علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر ) گزارشگر فوتبال در تلویزیون مهمان برنامه خندوانه 1 اردیبهشت 95 می باشد.علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر )امشب مهمان ویژه ای در برنامه خندوانه خواهد بود و با توجه به سابقه و وجهه ای که بین مردم دارد امشب برنامه جالبی در خندوانه خواهیم داشت.

بیوگرافی علیرضا علیفر

علیرضا علیفر گزارشگر فوتبال صدا و سیما متولد 17 خرداد ماه 1332 است. او پیشتر به عنوان روزنامه نگار، بازیکن فوتبال، مربی فوتبال و پلیس راهنمایی و رانندگی فعالیت داشته است.علیرضا علیفر در مصاحبه ای گفته است که در ۱۷ خرداد در سه راه امین حضور تهران به دنیا آمده است و به گفته خودش ۶۲ سال سن دارد. علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر ) همچنین از نامیان ورزش باستانی تهران می باشد و به مرشد علی نیز شهرت دارد.علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر ) دانش آموز دبیرستان بدر بوده و پس از شرکت در کلاس های خبرنگاری، در ۱۶ سالگی خبرنگار نشریه دنیای ورزش می شود.علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر ) بعدها در نشریات ورزشی مانند هدف و بشیر زیر نظر اردشیر لارودی و جهانگیر کوثری به روزنامه نگاری ادامه داد. در زمان انقلاب دانشجوی سال سوم دانشکده افسری شهربانی، جایی که از آن مدرک لیسانس در رشته علوم قضایی دریافت کرده است. او در دانشکده افسری هم دوره فیروز کریمی بود و پس از فارغ التحصیلی در راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی مشغول به کار شد.

سابقه فوتبالی علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر )

علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر ) در تیم های جوانان باشگاه های برق تهران و تاج سابقه بازی در پست دفاع میانی دارد. او مدتی هم در باشگاه پاس تمرین کرده است. به گفته علیفر، او در مسابقات داخلی دانشکده افسری از ناحیه زانو مصدوم شده و فوتبال را کنار گذاشته است.
    آسمانی ها

بیوگرافی علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر ) گزارشگر فوتبال+عکس
    مدرک مربی گری علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر )

علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر ) پیش از سال ۱۳۷۰، مدرک مربیگری درجه ۳ فوتبال آسیا را از فدراسیون فوتبال ایران دریافت کرده و پس از ۲ سال کار، مدرک درجه ۲ را اخذ کرده است. ۲ سال بعد مدرک درجه ۱ را از فدراسیون دریافت می کند.علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر ) دو سال سرمربی تیم جوانان باشگاه دارایی بوده است و در سال دوم به صورت همزمان دستیار منصور امیرآصفی در تیم بزرگسالان بوده است. او بعداً در تیم امیدهای انتظام سرمربی می شود و به طور همزمان دستیار سعید آخوندی سرمربی تیم بزرگسالان باشگاه بوده است.

گزارشگری علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر )

علیفر در بدو تأسیس شبکه سه سیما پس از تست گزارشگری روی نوار یکی از بازی های لیورپول و منچستر یونایتد جذب سازمان صدا و سیما می شود و از راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی خود را بازنشسته می کند.علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر ) در صدا و سیما در سایه گزارشگرانی مانند عادل فردوسی پور، مزدک میرزایی، جواد خیابانی و پیمان یوسفی باقی مانده است. او در گزارش خود سبک خاصی را پی می گیرد و اعتقاد دارد که نباید آنچه بیننده، خودْ می بیند را در گزارش منعکس کرد.
    علیرضا علیفر (سرهنگ علیفر ) گاهی جملات عجیب در گزارش خود به کار می برد.گزارش های علیفر سرشار از اظهارنظرهای فنی است. در مشهورترین مورد، علیفر همیشه با سیستم های فوتبالی با خط دفاع ۴ نفره و خطی ضدیت و مخالفت دارد. بسیاری از جمله های او در شبکه های اجتماعی مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته است و حتی برای جملات او صفحاتی وجود دارد.
    ویرایش توسط جامانده ق ش : 2018/03/17 در ساعت 06:31 PM
    یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری شان از مناره های غیرت این دیار به گوش می رسد.
    یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله های سرخ دشت های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده اند.

یاران همه رفتند وامانده ام من / از کاروان عشق جامانده ام من

ای شهدا نیمه نگاهی کنید / بر من جامانده دعایی کنید

کوچ کردند رفیقان و رسیدند به مقصد / بی نصیبم من بیچاره که در خانه خزیدم

4. 2 کاربر از جامانده ق ش به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2018/04/12),جواد (2018/03/29)

آسمانی ها Members who have read this thread : 3

You do not have permission to view the list of names.

کلمات کلیدی این موضوع

آسمانی ها مجوز های ارسال و ویرایش