صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 39
  1. Top | #13

Last Online
    2015/12/18 @
    شماره عضویت
    310
    عنوان کاربر
    کاربر تازه وارد
    میانگین پست در روز
    0.02
    سپاس شده : 23

نقل قول نوشته اصلی توسط جامانده ق ش نمایش پست ها
    بنام خدا
    با سلام و عرض ادب و احترام

با تشکر از شما بخاطر کار بسیار ارزشمندتان
    اما اینکه شهدای غیر شاخص ما در گمنامی بسر میبرند در آن شکی نیست و بیشتر به شهدا فرمانده و نامدار پرداخته شده.
    حقیر تجربیاتی در این زمینه دارم انشالله سر فرصت در اختیارتان خواهم گذاشت.
    در ضمن پایگاه شهید مدنی در کجا واقع شده؟
    آدرس آنرا مشخص کنید .
    (در ضمن عکس شهدا رو در اندازه کوچکتر بزارید تا براحتی بارگذاری<لود> شود)
    سلام
    می خواستم از تجربیاتتان بیشتر بگوئید؟
    اگر از آدرس بگذریم خیلی بهتر بتوانیم از نظراتتان استفاده کنیم.
    شرمنده.دلایلی دارم که نمی شود نام محل را گفت.اگر بتوانید همین گونه کمک کنید خیلی بهتر می شود.راستیتش من وقت کم دارم.همین.توضیح بیشتری دیگر نمی توانم بدهم.من هم تجربیات خوبی کسب کرده ام.ساده نیستم.

2. 5 کاربر از سلمان فارسی به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2015/07/19),آبی آسمونی (2015/07/28),توکل (2015/07/19),جواد (2015/07/19),جامانده ق ش (2015/07/17)

3. Top | #14

Last Online
    2015/12/18 @
    شماره عضویت
    310
    عنوان کاربر
    کاربر تازه وارد
    میانگین پست در روز
    0.02

سلام
    شما که از بچه های جبهه و جنگ هستید قطعا یا همه را شناخته اید یا تعدادی را شناخته اید و یا از نزدیک دیده اید. بدون اغراق حتی گمنام ترین اینها را بچه های رزمنده می شاسند ولی اطلاعات نمی دهند.رک بگویم.

4. 5 کاربر از سلمان فارسی به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2015/07/19),آبی آسمونی (2015/07/28),توکل (2015/07/19),جواد (2015/07/19),جامانده ق ش (2015/07/17)

5. Top | #15

Last Online
    2019/04/19 @
    شماره عضویت
    5
    عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    میانگین پست در روز
    0.21
    سپاس شده : 6,247

با سلام
    دلیلی برای ندادن زندگینامه و خاطرات شهدا نمی بینم، در حال حاضر با توجه به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر ثبت خاطرات شهدا و رزمندگان و ایثارگران ، گروههای مختلف در حال ثبت خاطرات خود و چاپ کتاب خاطرات را دارند.
    یکی از کتاب ها که محصول کار انجمن پیشکسوتان تخریب میباشد بنام کتاب ورود ممنوع است که خاطرات سی تن از فرماندهان و ایثارگران و جانبازان تخریب میباشد که بتازگی جلد اول آن به چاپ رسیده است و میتونید مراجعه نمایید.
    در ضمن شما بفرمایید به چه نوع از تجربیات نیازمندید؟!
    یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری شان از مناره های غیرت این دیار به گوش می رسد.
    یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله های سرخ دشت های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده اند.

یاران همه رفتند وامانده ام من / از کاروان عشق جامانده ام من

ای شهدا نیمه نگاهی کنید / بر من جامانده دعایی کنید

کوچ کردند رفیقان و رسیدند به مقصد / بی نصیبم من بیچاره که در خانه خزیدم

6. 4 کاربر از جامانده ق ش به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2015/07/19),آبی آسمونی (2015/07/28),توکل (2015/07/19),جواد (2015/07/19)

7. Top | #16

Last Online
    2015/12/18 @
    شماره عضویت
    310
    عنوان کاربر
    کاربر تازه وارد
    میانگین پست در روز
    0.02

با سلام
    دلیلی برای ندادن زندگینامه و خاطرات شهدا نمی بینم، در حال حاضر با توجه به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر ثبت خاطرات شهدا و رزمندگان و ایثارگران ، گروههای مختلف در حال ثبت خاطرات خود و چاپ کتاب خاطرات را دارند.
    یکی از کتاب ها که محصول کار انجمن پیشکسوتان تخریب میباشد بنام کتاب ورود ممنوع است که خاطرات سی تن از فرماندهان و ایثارگران و جانبازان تخریب میباشد که بتازگی جلد اول آن به چاپ رسیده است و میتونید مراجعه نمایید.
    در ضمن شما بفرمایید به چه نوع از تجربیات نیازمندید؟!
    سلام
    بزرگوار ما می خواهیم از تجربیات شما استفاده کنیم.من متنم کمی تند بود وعذرخواهی می کنم.چون تازه از سرکار آمده بود نزدیک به 20 ساعت بود نخوابیده بودم گیج گیج داشتم مطلب می نوشتم.
    بله خبر را شنیدم که بچه های شما کتاب چاپ کرده اند.
    مشکل اینجاست که در پایگاههای بسیج نیز هستند کسانی که در زمینه شهداء کار می کنند ولی نمی دانم چرا هیچ اعتمادی به آنها نیست نه از این جهت که هر اطلاعاتی خواستند به آنها بدهید نه بلکه چه اشکالی دارد تصاویر شهداء را در اختیار آنها قرار دهید که با طراحی زیبا یک بنر چاپ کنند که حداقل سالگرد شهادتش در مسجد بزنند.ما از این هم محرومیم!یعنی نداریم.نمی دانیم شهداء ما برای کدام لشگر و گردان هستند ارتباط بگیریم.
    من به شما می گویم
    شهید محمود کریمی حاجی بابا در کربلای یک شهید شد.دوست صمیمی شهید علیرضا قلانی فرمانده اطلاعات لشگر 27 بود.من عکس و یا فیلم این شهید را می خواهم.
    شهیدان محمد و علی سعیدی با نام های مجید و مسعود(نام دوم) از بچه های لشگر 27 هستند.آقا محمد فرمانده اطلاعات لشگر 27 بود.من عکس و فیلم اینها را می خواهم
    می دانم دادن فیلم های اطلاعاتی ها به شدت ممنوع است ولی چه کار کنیم.این همه همرزم نمی دانیم پیدا کنیم.شما بگو چه کار کنیم.من دست تنها هستم.هیچکس نیست.

8. 5 کاربر از سلمان فارسی به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2015/07/19),آبی آسمونی (2015/07/28),توکل (2015/07/19),جواد (2015/07/19),جامانده ق ش (2015/07/18)

9. Top | #17

Last Online
    2015/12/18 @
    شماره عضویت
    310
    عنوان کاربر
    کاربر تازه وارد
    میانگین پست در روز
    0.02

سلام
    از کجا بفهمیم شهداء ما اولا برای کدام لشگر و کدام گردان بوده اند!مهمترین و اولین کار!
    چگونه ارتباط بگیریم تا به ما عکس و فیلم بدهند و خاطرات همرزمانشان را جمع کنیم! دومین کار.
    من خودم می روم برای ثبت خاطرات.نوبت به نوبت!دست تنها نمی شود زیاد کار کرد.
    بعدش چه کار کنیم که بی دغدغه و بدون مزاحمت کار کنیم.تا الان همین بچه های خودمان چقدر تیکه بار ما کرده اند .همین الان فرمانده ما راضی نیست می گوید هر چه من می گویم همان درست است و لاغیر.حرف من وحی منزل است!(نمی خواهم در این مورد زیاد صحبت کنم که به قدری سریع واکنش نشان می دهد اگر با ایشان صحبت کنید طوری صحبت می کند که انگار ما گناه کبیره کرده ایم و رایتان را می زند و کاری می کند هیچکس با ما همکاری نکند.
    خدا خیرش دهد از بچه های گردان حمزه خیلی خوشم می آید.خیلی راهنمائی کردند خدا خیرشان دهد.
    اگر بروید سایت گردان حمزه اسم مرا سرچ کنید می بینید که چقدر مطلب و نظر داده ام.
    بزنید درخواست کمک و یاری می بینید.

10. 5 کاربر از سلمان فارسی به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2015/07/19),آبی آسمونی (2015/07/28),توکل (2015/07/19),جواد (2015/07/19),جامانده ق ش (2015/07/18)

11. Top | #18

Last Online
    2019/04/19 @
    شماره عضویت
    5
    عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    میانگین پست در روز
    0.21

شما اگر بتوانید گردان شهید مورد نظر رو پیدا کنید ما در لشگر 27 محمد رسول الله ص هیات های گردان ها رو فعال داریم و در حال حاضر اکثرا در حال جمع آوری خاطرات و وصیت نامه های شهدا هستند و عکس های شهدای گردان خودشان را در سایت های خودشان میگذارند شما میتونید به سایت گردان مقداد و سایت معبر نور و یا سایت اردوگاه شهدای تخریب و گردان مالک و بقیه گردان رو سرچ کنید و مطالبی جمع آوری کنید.
    ما از طریق عکس های دسته جمعی که شهدا در آن عکس هستند از بقیه همرزم ها در آن عکس مطلبمون رو جمع آوری می کنیم و شما هم باید به همین طریق با همرزهای شهید مورد نظر ارتباط برقرار کنید.
    در هر صورت کمکی بتوانم در خدمتتان هستم.
    ویرایش توسط جامانده ق ش : 2015/07/19 در ساعت 10:50 AM
    یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری شان از مناره های غیرت این دیار به گوش می رسد.
    یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله های سرخ دشت های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده اند.

12. 4 کاربر از جامانده ق ش به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2015/07/19),آبی آسمونی (2015/07/28),توکل (2015/07/19),جواد (2015/07/19)

13. Top | #19

Last Online
    2015/12/18 @
    شماره عضویت
    310
    عنوان کاربر
    کاربر تازه وارد
    میانگین پست در روز
    0.02

با سلام
    شما اگر بتوانید گردان شهید مورد نظر رو پیدا کنید ما در لشگر 27 محمد رسول الله ص هیات های گردان ها رو فعال داریم و در حال حاضر اکثرا در حال جمع آوری خاطرات و وصیت نامه های شهدا هستند و عکس های شهدای گردان خودشان را در سایت های خودشان میگذارند شما میتونید به سایت گردان مقداد و سایت معبر نور و یا سایت اردوگاه شهدای تخریب و گردان مالک و بقیه گردان رو سرچ کنید و مطالبی جمع آوری کنید.
    ما از طریق عکس های دسته جمعی که شهدا در آن عکس هستند از بقیه همرزم ها در آن عکس مطلبمون رو جمع آوری می کنیم و شما هم باید به همین طریق با همرزهای شهید مورد نظر ارتباط برقرار کنید.
    در هر صورت کمکی بتوانم در خدمتتان هستم.
    سلام
    از بذل عنایت شما و پیگیری شما بسیار ممنونم خدا خیرتان دهد
    متاسفانه مشکل ما این است که نمی دانیم بچه های ما برای کدام گردان لشگر ده یا لشگر 27 هستند.5 تا از شهداء از بچه های ارتش هستند و مابقی سپاهی و بسیجی!
    بله من به تک تک سایت های گردانها سر زده ام .اگر سرچ کنید و ببینید من حتی آنجا هم پیام گذاشته ام.گردان مالک!حتما قرار داده ام می توانید ببینید.پیامش یادم نیست ولی در خصوص موضوعی پیام گذاشته ام.
    خوب اگر ما توانستیم بفهمیم شهید ما برای کدام گردان است چگونه می توانیم فیلم و یا عکس و یا وصیت نامه از شما بگیریم.می دانم می شود زنگ زد قرار گذاشت وگرفت ولی واقعا بدون هیچ درخواستی می دهید.
    شهید داود صلاحی جاهد برای گردان القمه یا علقمه لشگر 27 بوده و مثل اینکه در یکی از همین عملیات ها منحل شده!نمی دانم چرا.در ماووت عراق شهید شده.مربی شنا هم بوده.مثل اینکه غواص هم می کرده.تا همین حد می دانم .یکی از دوستانش به نام شعبانی زنگ زد به ما گفت.ما سر مزارش شماره تلفن گذاشته بودیم تا اگر کسی از همرزمانش می آید سر مزار ببینید و تماس بگیرد که خدا را شکر یکی تماس گرفت!من شماره تماس ایشان را دارم ولی یکبار جواب دادن و دیگر نمی دهند.شکسته نفسی می کنند و می خواهند گمنام باشند.
    من هم اگر عکس دسته جمعی پیدا کنم این کار را می کنم چه کنم که همه تک عکس هستند و فاقد اطلاعات لازم!برای کسب اطلاعات اسم تمام شهداء نوشتیم و از نرم افزار بهشت زهرا سلام الله علیها توانستیم آأرس مزارها را پیدا کنیم و از روی سنگ مزار توانستیم محل شهادت و تاریخ شهادت را پیدا کنیم.هر تاریخ را با عملیات ها و روزشمار دفاع مقدس تطبیق دادیم تا بدانیم کجا و چطوری شهید شده.تا این حد بی اطلاع بودیم.

14. 5 کاربر از سلمان فارسی به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2015/07/19),آبی آسمونی (2015/07/28),توکل (2015/07/19),جواد (2015/07/19),جامانده ق ش (2015/07/19)

15. Top | #20

Last Online
    2019/04/19 @
    شماره عضویت
    5
    عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    میانگین پست در روز
    0.21

لطفا کنید اسامی شهدا و عکس شهدای فوق عزیز و هرگونه اطلاعاتی از شهدای فوق را دارید رو در پستی در همین سایت درج نمایید تا حقیر تا سر فرصت از واحد فرهنگی لشگر 27 محمد رسول الله ص و یا لشگر ده سید الشهداء ع پیگیری نمایم.
    آیا از طریق خانواده شهدای فوق استفاده کردید تا اطلاعاتی جمع کنید؟
    آیا به دوستان محلی شهدا مراجعه کرده اید؟
    اگر عکس دسته جمعی شهدای فوق رو دارید حتما در سایت ما درج نمایید.
    آدرس محل سکونت شهدای فوق را اگر دارید درج نمایید
    آدرس پایگاه اعزام کننده و محل شهادت و گردان و لشگر و سمت شهید
    پاسخ خود را بفرمایید تا حقیر راهکارهای جدیدم رو ارائه نمایم.
    فقط میگم شهدا شرمنده ایم
    ویرایش توسط جامانده ق ش : 2015/07/19 در ساعت 11:44 AM

16. 4 کاربر از جامانده ق ش به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2015/07/19),آبی آسمونی (2015/07/28),توکل (2015/07/19),جواد (2015/07/22)

17. Top | #21

Last Online
    2015/12/18 @
    شماره عضویت
    310
    عنوان کاربر
    کاربر تازه وارد
    میانگین پست در روز
    0.02

لطفا کنید اسامی شهدا و عکس شهدای فوق عزیز و هرگونه اطلاعاتی از شهدای فوق را دارید رو در پستی در همین سایت درج نمایید تا حقیر تا سر فرصت از واحد فرهنگی لشگر 27 محمد رسول الله ص و یا لشگر ده سید الشهداء ع پیگیری نمایم.
    آیا از طریق خانواده شهدای فوق استفاده کردید تا اطلاعاتی جمع کنید؟
    آیا به دوستان محلی شهدا مراجعه کرده اید؟
    اگر عکس دسته جمعی شهدای فوق رو دارید حتما در سایت ما درج نمایید.
    آدرس محل سکونت شهدای فوق را اگر دارید درج نمایید
    آدرس پایگاه اعزام کننده و محل شهادت و گردان و لشگر و سمت شهید
    پاسخ خود را بفرمایید تا حقیر راهکارهای جدیدم رو ارائه نمایم.
    فقط میگم شهدا شرمنده ایم
    سلام
    خانواده هاشون نه.چون اینجا نیستند و رفته اند جائی دیگر.به زور توانستیم فقط نام منطقه را بپرسیم.
    دوستان محلی چون زیاد اطلاعات ندادند.
    عکس دسته جمعی نداریم فقط تک عکس هستند.
    آن عکس اول صفحه را داریم و یک عکس تکی!
    آدرس که نداریم یعنی باید بزرگتر ها بدهند که همکاری نکردند.نمی دانم وقتی می روی نزدشان نمی دهند .کسی را واسطه می کنی با او می روی می گویند نه پیش ما نیامده اند یا به من نگفته اند و گرنه به ایشان می گفتند چی از کار برای شهداء بهتر!!!!(فقط آدم را ضایع می کنند نزد دیگران)
    آسمانی هاآسمانی ها
    برادران سعیدی
    نفر اول شهید علی سعیدی
    نفر دوم محمد سعیدی
    علی آقا در 22 بهمن سال 61 در عملیات والفجر در فکه شهید شد!(نمی دانم والفجر مقدماتی بوده یا والفجر 1)علی آقا هم سمت داشته ولی نگفتند همین قدر که رده ی خیلی بالائی داشته.
    محمد آقا هم در 9 اسفند سال 62 در عملیات خیبر.محمد آقا فرمانده اطلاعات بوده.نمی دانم بچه های اطلاعات می دهند یاخیر!
    آسمانی ها
    داود صلاحی جاهد در تاریخ 7/4/67 در شاخ شمران در ماووت عراق شهید شده.نمی دانم درست هست یا نه
    مربی بوده اند.مربی شنا.غریق نجات هم بوده اند.از گردان علقمه لشگر 27 که منحل شد.
    آسمانی ها
    مجید پلنگری در کربلای 5 در تاریخ 9/11/65 شهید شده اند.
    آسمانی ها
    محمود کریمی حاجی بابا نیز در عملیات کربلای یک مهران شهید شده اند.دوست بسیار صمیمی شهید علی رضا قلانی باز از فرماندهان اطلاعات لشگر 27 بوده اند.
    بقیه را نمی دانم که در کدام لشگر بوده اند.
    تصاویر صفحه اول را ببینید و ببرید اگر کسی اطلاع داشت بزرگواری کنید.می دانم شاید نام و نشانشان شهداء دربیاید ندهید چون ممکن است در عملیات های برون مرزی هم شرکت داشته باشند و اطلاعات آنها به طور کلی سری باشد.من از این دست شهداء تا دلتان بخواهد دیده ام. و نام آنها را می دانم ولی مثل شما می دانیم نباید جائی درز کند.تازه کار نیستم همه اطلاعات من در مغز و قلبم است و جائی ثبت نشده.چون به هیچکس نمی توان اعتماد کرد.
    نمی دانم نام شما چیست ولی از اینکه بزرگواری کردید و این کار را انجام می دهید خیلی خیلی ممنونم.زحمت می کشید.نمی دانم چگونه تشکر کنم.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

18. 5 کاربر از سلمان فارسی به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2015/07/20),آبی آسمونی (2015/07/28),توکل (2015/07/20),جواد (2015/07/22),جامانده ق ش (2015/07/19)

19. Top | #22

Last Online
    2015/12/18 @
    شماره عضویت
    310
    عنوان کاربر
    کاربر تازه وارد
    میانگین پست در روز
    0.02

سلام
    شهید مهدی زمانی سبزی فرمانده اطلاعات قرار گاه حمزه بوده اند.
    آسمانی ها
    نفر اول از سمت چپ آقا مهدی هستند.
    این اطلاعاتی که بنده دادم همه در فضای مجازی موجود است و ما با سرچ و جستجو در فضای مجازی آنها را به دست آورده ایم و فقط نام شهداء را از سایر عزیزان پرسیده ایم.
    حمل بر این نشود که اطلاعات را فاش کرده ام.
    بقیه شهداء را نمی دانم
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

20. 5 کاربر از سلمان فارسی به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2015/07/20),آبی آسمونی (2015/07/28),توکل (2015/07/20),جواد (2015/07/22),جامانده ق ش (2015/07/19)

21. Top | #23

Last Online
    2019/04/19 @
    شماره عضویت
    5
    عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    میانگین پست در روز
    0.21

بسیجی عزیز گرامی افرادیکه شهید شدن در واقع اطلاعاتشان سوخته و شما جزییات عملیات را که نمیخواهید و فکر میکنید مطالب سری باشد.
    نه اینطور نیست هر کسی اطلاعاتی در حد فعالیت شهید بخواهد به شما بدهد هیچ مشکلی ندارد.
    ظاهرا افرادیکه شما با آنها مواجهه شده اید مطلبی نداشتند وگرنه دلیلی بر عدم همکاری ندارد.
    من خودم روزی گذری برای نماز به یک مسجدی رفتم و عکس یکی از همرزمان شهیدم را دیدم و بغل مسجد کوچه بنام شهید بود و از مردم پرسیدم گفتند خانه اشان فلان پلاک بود و حتی کسی نگفت که از این محل رفته تا اینکه رفتم درب خانه را زدم و صاحب خانه گفت پنجسال است از اینجا رفتن و ما خانه را خریده ایم و از اهالی مسجد خیلی پرس و جو کردم تا با پدر شهید ملاقاتی داشته باشم و الان شش ماه است در حال پیگیری هستم و هنوز به نتیجه نرسیده ام.
    برای تحقیق در مورد شهدا خیلی سختی و مرارت دارد که باید صبور باشید تا به نتیجه برسید.
    در ضمن میتوانید از سایت ساجد اطاعات جامعی دارد و میتوانید کمک بگیرید.
    شهدا شرمنده ایم
    ویرایش توسط جامانده ق ش : 2015/07/20 در ساعت 12:08 AM

22. 4 کاربر از جامانده ق ش به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2015/07/20),آبی آسمونی (2015/07/28),توکل (2015/07/20),جواد (2015/07/22)

23. Top | #24

Last Online
    2015/12/18 @
    شماره عضویت
    310
    عنوان کاربر
    کاربر تازه وارد
    میانگین پست در روز
    0.02

بسیجی عزیز گرامی افرادیکه شهید شدن در واقع اطلاعاتشان سوخته و شما جزییات عملیات را که نمیخواهید و فکر میکنید مطالب سری باشد.
    نه اینطور نیست هر کسی اطلاعاتی در حد فعالیت شهید بخواهد به شما بدهد هیچ مشکلی ندارد.
    ظاهرا افرادیکه شما با آنها مواجهه شده اید مطلبی نداشتند وگرنه دلیلی بر عدم همکاری ندارد.
    من خودم روزی گذری برای نماز به یک مسجدی رفتم و عکس یکی از همرزمان شهیدم را دیدم و بغل مسجد کوچه بنام شهید بود و از مردم پرسیدم گفتند خانه اشان فلان پلاک بود و حتی کسی نگفت که از این محل رفته تا اینکه رفتم درب خانه را زدم و صاحب خانه گفت پنجسال است از اینجا رفتن و ما خانه را خریده ایم و از اهالی مسجد خیلی پرس و جو کردم تا با پدر شهید ملاقاتی داشته باشم و الان شش ماه است در حال پیگیری هستم و هنوز به نتیجه نرسیده ام.
    برای تحقیق در مورد شهدا خیلی سختی و مرارت دارد که باید صبور باشید تا به نتیجه برسید.
    در ضمن میتوانید از سایت ساجد اطاعات جامعی دارد و میتوانید کمک بگیرید.
    شهدا شرمنده ایم
    سلام
    بله درست می گوئید ولی ندادند دیگر کاریش نمی شود کرد.
    مگر می شود در مورد شهید اطلاعاتی وجود نداشته باشد.حتی یک عکس هم وجود ندارد!
    بله من خودم با یکی از دوستان رفتیم آأرس شهداء را از بنیاد بگیریم ندادند گفتند به هیچ عنوان آدرس منزل شهداء داده نمی شود.سپاه کمی همکاری کرد ولی بعد او هم نداد.
    ما رفتیم از اول شهرک تک تک کوچه ها را گشتیم پرسیدم تا توانستیم بفهمیم که از 24 تا شهید فقط 8 تا خانواده در شهرک مانده اند و بقیه رفته اند.
    صبر که تا دلتان بخواهد دارم.
    دوست گرامی من در این مدت چند ساله فقط صبر کرده ام.
    از ساجد چطوری می توانیم کمک بگیریم؟
    [مهمان گرامی تنها اعضای آسمانی ها قادر به دیدن لینک ها می باشند ]
    ویرایش توسط admin1 : 2018/09/30 در ساعت 05:21 AM

24. 5 کاربر از سلمان فارسی به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2015/07/20),آبی آسمونی (2015/07/28),توکل (2015/07/20),جواد (2015/07/22),جامانده ق ش (2015/07/20)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

آسمانی ها Members who have read this thread : 3

You do not have permission to view the list of names.

کلمات کلیدی این موضوع

آسمانی ها مجوز های ارسال و ویرایش