نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1

Last Online
    2017/09/24 @
    شماره عضویت
    81
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.09
    سپاس شده : 5,724

اعترافات یک نظامی جنایتکار آمریکایی«مایک پرایسنر»

اعترافات یک نظامی جنایتکار آمریکایی«مایک پرایسنر»

تروریست واقعی منم!
    «مایک پرایسنر» سرباز سابق ارتش آمریکا:
    «من تلاش زیادی کردم تا به دوران سربازی ام افتخار کنم؛ اما تنها احساسی که دارم شرمندگی است. نژادپرستی، دیگر نمی تواند واقعیتِ اشغال را پنهان کند. این ها مردم بودند؛ این ها انسان بودند. هر وقت که مادری را با فرزندش می بینم، مثل آن زنی که وقتی داشتیم او را به زور از خانه اش بیرون می آوردیم، و او دیوانه وار گریه می کرد و فریاد می زد که ما از صدام بدتر هستیم، احساس گناه می کنم. هر زمان که دختر جوانی را می بینم مثل آن دختری که بازوهایش را گرفتم و او را به خیابان کشاندم، احساس گناه می کنم.
    به ما گفته اند که با تروریست ها می جنگیم. تروریست واقعی من هستم و تروریسم واقعی همین اشغال است. مدت هاست که نژادپرستی در میان ارتش، ابزار مهمی برای توجیه تخریب و اشغال یک کشور دیگر شده است؛ مدت هاست که برای توجیهِ کشتار، آزار و شکنجة مردم دیگر استفاده می شود. کسانی که ما را به جنگ می فرستند مجبور نیستند ماشه ای را بکشند؛ آن ها مجبور نیستند بجنگند، آن ها صرفاً بر سرِ جنگ معامله می کنند. آن ها به مردمی نیاز دارند که سربازان خود را به قربانگاه بفرستند. آن ها به سربازانی نیاز دارند که بدون سؤال بکشند و کشته شوند.
    طبقة حاکم یعنی میلیاردرهایی که از رنج مردم سود می برند، تنها به گسترش سرمایة خود و کنترل اقتصاد جهان فکر می کنند. آن ها می دانند که قدرتشان تنها در این است که می توانند ما را متقاعد کنند که جنگ، سرکوب و استثمار به نفعمان است. اکثریت مردم آمریکا، هیچ چیزی از این اشغال نصیبشان نمی شود. دست و پاها را از دست داده ایم؛ معلول شده ایم و جان ها داده ایم. خانواده هایمان باید به تماشای تابوت هایمان بنشینند که در پرچممان پیچیده شده اند. میلیون ها نفر در این کشور بدون رسیدگی های پزشکی، شغل یا دسترسی به آموزش هستند و این دولت را نگاه می کنند که روزی 450 میلیون دلار برای این اشغال هزینه می کند. مردم فقیر و کارگران این کشور فرستاده می شوند تا فقیران و کارگران یک کشور دیگر را بکشند و ثروتمندان را پولدارتر کنند.
    بدون نژادپرستی، درمی یابیم که اشتراک های ما با مردم عراق بیشتر از اشتراک هایمان با میلیاردرهایی ست که ما را به جنگ می فرستند. ما باید بیدار شویم و بدانیم که دشمن ما کسانی که در سرزمینی دور زندگی می کنند نیستند؛ کسانی که نه اسمشان می دانیم و نه فرهنگ شان را می شناسیم. دشمن ما کسانی هستند که آن ها را خوب می شناسیم و با آن ها آشنا هستیم. دشمن ما نظامی است که وقتی به نفعش باشد جنگ به راه می اندازد. دشمنانِ ما پنج هزار مایل آن طرف تر نیستند؛ همین جا در خانة خودمان هستند.»

2. 3 کاربر از توکل به خاطر این پست تشکر کرده اند

Tear drop (2017/02/12),جامانده ق ش (2017/01/31),رونالدو (2017/03/09)

آسمانی ها Members who have read this thread : 6

You do not have permission to view the list of names.

کلمات کلیدی این موضوع

آسمانی ها مجوز های ارسال و ویرایش