نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1

Last Online
    2018/05/24 @
    شماره عضویت
    5
    عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    میانگین پست در روز
    0.21
    سپاس شده : 6,178

وقت تلف کردن در تلگرام و شبکه های مجازی

بنام خدا

وقت تلف کردن در تلگرام و شبکه های مجازی

در گروه ها تلگرامی بیشتر وقت تلف کردنه.
    من چیز خاصی در این گروه ها ندیدم و بیشتر از کپی پیست و کلیپ های تکراریبی محتوا استفاده میشود
    اما چند گروه معتبر و پر محتوا دیدم

ایستاده در غبار
    روشنگری
    کانال اختصاصی استاد
    مدافعین حرم
    گردان مقداد
    اردوگاه شهدای تخریب که عموما دوستان دوران دفاع مقدس ما هستند
    کانال مجمع پیشکسوتان تخریب
    دفاع مقدس و تخریبب چی
    عباس کردمیهن (که فرمانده تخریب ما بود)
    بقیه ایجاد مطلب نمیکنند و بحث های بی محتوا و بی سرو ته و توهین به همدیگه هیچ فایده ای نداره
    من هنوز در گوشی ام امکانات تلگرام ندارم و بناشم فعلا ندارم چون وقت ادم رو بیهوده میگیره و هزینه اضافی ایجاد میکنه که معلوم نیست سودش تو جیب کی میره و معمولا تو منزل شبی نیم تا یکساعت به تلگرم از روی رایانه سر میزنم
    افراد متاسفانه معتاد به گوشی شدن و تمام هم و غمشون شده گوشی
    متاسفانه تو مسیر کربلا بجای اینکه تمام حواس بطرف زیارت و ذکر برود همه دنبال گوشی و عکس و شارژ و این حرفها بودن
    الحمدله تو حرم ها گوشی رو ممنوع کرده بودن و ما یک نفس راحت میکشیدیم
    تو حرم امام حسین ع مثلا شخصی بقول خودش زرنگی کرده بود و گوشی آورده و بود داشت عکس میگرفت دستش محکم تو صورت من خورده وقتی اعتراض کردم بجای عذرخواهی داشت یقمو میگرفت
    تمام فکر و ذکر افراد وقتی مشهدم میری سرشون تو گوشیه.این چیه من هنوز نفهمیدم.
    لحظه به لحظه عکس میگیرند میفرستن که چی. این بنظرم ریا است
    انسان اگر اعمال مستحبی داره و برای خدا انجام میده چه نیازی داره که جار بزنه،آی من کجا هستم و دارم چیکار میکنم
    تو مسجد رفتم بین دو نماز پیشنماز مسجد با گوشیش ور میره.میگم حاج آقا شما چرا ترویج میکنی و به کنایه گفتم لابد داری نوافل رو برای خدا تلگرام میکنی تا وقتت گرفته نشه.
    تو خیابون تا حالا چند بار افراد بخاطر گوشی بازی نزدیک بوده زیر ماشین من برود
    یکی از اقوام من بخاطر گوشی در جوب بزرگی افتاده و نزدیک بوده کور شود و دو بار مغزش رو عمل کردن تا چشمش کور نشود
    تصادفات رانندگی بخاطر گوشی بازی امار بسیار بالایی داره
    مدیر ساختمان ما بمن اعتراض میکرد چرا بمن پیامک زدی؟من نزدیک بود تو جاده چپ کنم و از جاده خارج شدم
    گفتم مرد حسابی من برای امور ساختمان باهات کار داشتم و دلیلی نداشت اون لحظه پیام رو ببینی...
    فرهنگ گوشی زیر صفره
    حرف میزنی بلغور میکنند که علم و تکنولوزی و پیشرفته
    تو خانواده اصلا گفتگوی خانوادگی و معاشرت خانواده پدر و مادر و فرزند و رفت و آمد خانوادگی همه تحت تاثیر گوشی قرار گرفته
    آقای قرائتی فکر کنم میگفتن وقتی رفتید مهمونی گوشی هاتون بزارید کنار و با همدیگه حرف بزنید و هی....
    کار مردم شده کلیپ و عکس شان رو نشون همدیگه بدهند
    رفتم صندوق قرض الحسنه که مثلاد ادم خیری است و پنجاه وام کربلا داده .داره کلیپ یک مسئولین رو که مثلا غافلگیرش کردن و برنامه نشونش میدادن. که بعد معلوم شد اون بنده خدا تقصیری نداشته یک برنامه بوده که توش یک برنامه خارج از ضابطه بوده و تقصیری نداشته آبروش رو بردن.آیا این اشاعه فحشا و منکر و تهمت و افترا نیست.(الحمدله قشر مذهبی رو هم آلوده کرده)
    یشتر کلیپ ها ساختگی و دروغ و برای تهمت زدن و بردن آبروی افراد است
    خلاصه من کوچکتر از اینم که بخوام نصیحت کنم .وقتتان را تلف نکنید
    من بیشتر با کانال شهدا و مدافعین حرم و عاشقان شهادت و خاطرات دفاع مقدس و خاطرت شهدا سرکار دارم
    و نیمچه سایتی درست کردم و مطالب شهدا و خاطرات رو جمع آوری می کنم و البته انجمن های مختلف داره که بعد از تلگرام و چیزهای دیگه بی رونق شده و کاربر کمی فعالیت میکنند.
    اینم آدرسش

خدا همه مارو هدایت کند انشاله
    ویرایش توسط جامانده ق ش : 2017/11/17 در ساعت 11:52 PM
    یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری شان از مناره های غیرت این دیار به گوش می رسد.
    یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله های سرخ دشت های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده اند.

یاران همه رفتند وامانده ام من / از کاروان عشق جامانده ام من

ای شهدا نیمه نگاهی کنید / بر من جامانده دعایی کنید

کوچ کردند رفیقان و رسیدند به مقصد / بی نصیبم من بیچاره که در خانه خزیدم

2. 7 کاربر از جامانده ق ش به خاطر این پست تشکر کرده اند

admin1 (2017/11/26),Tear drop (2017/11/26),آبی آسمونی (2017/11/26),توکل (2017/11/26),جواد (2017/11/27),حیات طیبه (2017/11/27),رونالدو (2017/11/27)

آسمانی ها Members who have read this thread : 8

You do not have permission to view the list of names.

کلمات کلیدی این موضوع

آسمانی ها مجوز های ارسال و ویرایش